Поврзете се со нас

Skopje Global

Европа/ЕУ

Заев во Ла Валета

Заев во Ла Валета

Претседателот на македонската влада, Зоран Заев, денеска престојува во работна посета на Малта. Премиерот

 

 

Понатаму
Повеќе на оваа тема
Коментирај

Напиши одговор

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Повеќе во Европа/ЕУ

Горе